Egipt Majówka 2019

Majówka – Safaga 2019

Żadne miejsce nie gwarantuje pogody tak jak Egipt. Niewiele krajów oferuje również tak doskonałe warunki nurkowe! Dlatego właśnie jeszcze przed końcem kwietnia wylądujemy na rozgrzanym, afrykańskim lądzie, zameldujemy się w doskonałym hotelu, założymy pianki i czym prędzej zejdziemy pod wodę by zapomnimy o całym świecie!

Jedziemy wspólnie ze Śląskim Centrum Nurkowym Octopus

Uwaga! Nie musisz być nurkiem, by zejść z nami pod wodę! Jeśli nie masz jeszcze ukończonego kursu nurkowania, będziesz mógł go zrobić podczas wyjazdu! Jeżeli z kolei chcesz podnieść swoje kwalifikacje – również nie ma problemu – wybierz z naszej oferty kurs, a przeprowadzimy go podczas wyjazdu! W czasie wyjazdu zakończymy również serię kursów nurkowych, które przeprowadzimy w okresie zimowym

Nie bez powodu po raz kolejny wybieramy Egipt. To naprawdę doskonały kraj jeżeli chodzi o warunki nurkowe. Po Hurghadzie, Hamadzie i Marsa Alam, tym razem wybieramy się do Safadży. Podwodne okolice tego miasta oferują wspaniałe spotkania z tropikalnymi rybami w ponad 40 miejscach. Tutejsze rafy są domem dla delfinów, żółwi, muren, rekinów, płaszczek, koników morskich, czy ośmiornic. Liczba miejsc jest ograniczona, a z doświadczenia wiemy, że miejsca na podobne wyjazdy rozchodzą się bardzo szybko. Jeśli więc chcesz zarezerwować wyjazd dla siebie, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 660 672 114, lub e-mail: p.mazurczak@uboot.com.pl .

Szczegóły wyjazdu:

Cena naszego wyjazdu to:
– 2499pln za osobę w pokoju dwuosobowym (Dopłata za jedynkę 1399pln , dopłata za trzecią osobę w dostawce 2399pln ) + pakiet nurkowy
Cena zawiera przelot, transfer lotnisko-hotel, zakwaterowanie (7 noclegów), wyżywienie All-inclusive, ubezpieczenie podstawowe.

Cena wypożyczenia kompletu sprzętu na wyjazd: 
– Mokry skafander + jacket + automat + ABC: 400pln

Wyjeżdżamy w terminie 29/04/2019-06/05/2019.

Pakiet nurkowy kosztuje 260 euro/os. i zawiera:

  • 5 dni nurkowych, po dwa nurkowania dziennie
  • transfery z hotelu na łódkę
  • lunch na łodzi, napoje
  • butle nurkowe, balast
  • polscy przewodnicy

Nasze zakwaterowanie to 4-gwiazdkowy Hotel Shams Safaga z prywatną plażą i rafą koralową zlokalizowaną niedaleko brzegu.