Majówka 2020 Egipt

Zapraszamy wszystkich chętnych na majowy wyjazd do nurkowego raju. Rafy Marsa Alam to zaraz po koralach w Australii jedno z najpiękniejszych miejsc nurkowych. Dlatego właśnie już w kwietniu wylądujemy na rozgrzanym, afrykańskim lądzie, zameldujemy się w doskonałym hotelu, założymy pianki i czym prędzej zejdziemy pod wodę i zapomnimy o całym świecie.

Uwaga! Nie musisz być nurkiem, by zejść z nami pod wodę! Jeśli nie masz jeszcze żadnych uprawnień nurkowych, podczas wyjazdu będziesz mógł wziąć udział w kursie podstawowym! Jeżeli z kolei chcesz podnieść swoje kwalifikacje – również nie ma problemu – wybierz z naszej oferty kurs, a przeprowadzimy go podczas wyjazdu! W czasie wyjazdu zakończymy również serię kursów nurkowych rozpoczętych w Polsce.

Nie bez powodu w Egipcie będziemy już po raz kolejny. To naprawdę doskonały kraj jeżeli chodzi o warunki nurkowe. Po Safadze i Hamacie, tym razem wybieramy się do Marsa Alam. Choć zwykle w tej miejscowości nurkuje się z brzegu, naszej ekipie zapewnimy łódź, która będzie do naszej dyspozycji przez cały okres pobytu. Liczba miejsc jest ograniczona.
Jeśli masz ochotę na wyjazd z Nami, w celu rezerwacji miejsca zadzwoń pod numer telefonu +48 660 672 114, +48 606 161 135 lub skontaktuj się z nami mailowo: p.mazurczak@uboot.com.pl.
Warunkiem uczestnictwa jest również wpłata, do końca lutego, zaliczki w wysokości 700 zł.

KONTO DO WPŁAT:
Paweł Mazurczak
Alior Bank 56 2490 0005 0000 4000 7532 8263


SZCZEGÓŁY WYJAZDU:

Szczegóły wyjazdu:

Cena naszego wyjazdu to 2.500 złotych od osoby w pokoju dwuosobowym.
Termin wyjazdu 25.04.2020 – 02.05.2020
Miejsce wylotu: Warszawa lub Katowice

Cena zawiera:
przelot, transfer lotnisko-hotel, zakwaterowanie w hotelu Jolie Beach w Marsa Alam , wyżywienie All-inclusive, ubezpieczenie podstawowe.

Cena nie zawiera:
Wizy Egipskiej – 25 $/os
Transferu na lotnisko w Katowicach
Pakietu nurkowego
20 euro napiwków za serwis i obsługę nurkowań na miejscu

Pakiet nurkowy kosztuje 360 euro od osoby nurkującej oraz 40 euro za dzień pobytu na łodzi osoby towarzyszącej
Pakiet zawiera:
3 dni nurkowe z łodzi
2 dni nurkowe z brzegu
transfery z hotelu na miejsce nurkowe
lunch na łodzi, napoje,
butle nurkowe, balast
polscy przewodnicy

UWAGA!!!
Paszport musi mieć ważność minimum 6 miesięcy od daty wylotu.