Centrum Testowe SANTI

Centrum Testowe Santi

Nasze Centrum Nurkowe jako jedyne na Dolnym Śląsku otrzymało status Centrum Testowego Santi. Dzięki temu możemy zaoferować Wam możliwość przymierzenia, wypróbowania i przetestowania, całej gamy produktów firmy Santi takich jak: suche skafandry, ocieplacze, systemy grzewcze i inne. Posiadamy wszystkie rozmiary i kolory. Gorąco zapraszamy!

Santi

Historia Santi ma swój początek w potrzebie, w marzeniu, w pomyśle na zmianę, na przekraczaniu granic. Ważna w niej zawsze była wiara we własne możliwości, w to co można osiągnąć dzięki przyjaciołom i ludziom, którzy nam zaufali od początku. W to, że można stworzyć coś lepszego i potrzebnego wszystkim a dzięki temu osiągnąć sukces.

Legenda Santi powstała z pasji, zaangażowania, konsekwencji i metodyczności. Z wiary w sukces i dzięki tym, którzy uwierzyli w nasze produkty.  Reszta przychodzi sama.

Wszystkie produkty, które powstały w Santi, powstały z myślą o nurkach i dla nurków. Każdy najdrobniejszy szczegół ma swoje funkcjonalne zastosowanie przy zachowaniu maksymalnej jakości wykonania.

Marka Santi to dla nurków technicznych – tych, którzy idą coraz dalej w swoim doświadczeniu nurkowym synonim najwyższej jakości i gwarancja, że sprzęt ich nie zawiedzie. Nurkowie na całym świecie od wybrzeży Kalifornii i Florydy po Koreę i Australię docenili jakość, funkcjonalność i ogromne doświadczenie, jakie włożone zostało w rozwój produktu, w którym dziś nurkują najlepsi.

Codziennie mamy na to nowe dowody: grono świetnych ambasadorów marki, uznanie użytkowników, duże zainteresowanie i wsparcie dilerów, rosnące zainteresowanie w kręgach najbardziej doświadczonych i renomowanych organizacji nurkowych i profesjonalnych instytucji, dla których nurkowanie jest częścią ich pracy.

Ideą, która od lat przyświeca Santi jest wspieranie nurków w tym, aby nurkowanie było jak najbardziej przyjemne, łatwe i bezpieczne.

Chcecie znać naszą tajemnicę? Cała produkcja odbywa się w siedzibie firmy – sami wiemy najlepiej jak wyprodukować Santi. Codziennie rozmawiamy o nowych potrzebach i wyzwaniach, osobiście pilnujemy jakości na produkcji i jesteśmy zawsze dyspozycyjni dla naszych klientów, słuchamy uwag. Codziennie staramy się być lepsi.

Skafandry Santi powstają z krawiecką precyzją – każdy jest indywidualnie krojony, klejony i testowany. Każdy powstaje z myślą o jego użytkowniku. Dzisiaj, będąc marką, ciągle zachowujemy procedury i sposób pracy małego zakładu z fundamentalną zasadą, że produkty mają być WYGODNE, FUNKCJONALNE, CIEPŁE I SUCHE!

Zawsze staramy się być blisko – możecie spotkać nas na targach, imprezach organizowanych wspólnie z naszymi dystrybutorami, w siedzibie firmy, gdzie każdy jest mile widziany. Pracownicy działu serwisu chętnie pomogą wam zadbać o najlepszy stan skafandrów. Odpowiemy na każde pytanie i postaramy się zawsze spełnić wasze oczekiwania. Santi to firma, w której najważniejszy jest nurek.