Centrum testowe Santi

Nasze Centrum Nurkowe jako jedyne na Dolnym Śląsku otrzymało status Centrum Testowego Santi. Dzięki temu możemy zaoferować Wam możliwość przymierzenia, wypróbowania i przetestowania, całej gamy produktów firmy Santi takich jak: suche skafandry, ocieplacze, systemy grzewcze i inne. Posiadamy wszystkie rozmiary i kolory. Gorąco zapraszamy do naszego sklepu z atrakcyjnymi cenami!

Marka Santi to dla tych, którzy idą coraz dalej w swoim doświadczeniu nurkowym synonim najwyższej jakości i gwarancja, że sprzęt ich nie zawiedzie. Nurkowie na całym świecie od wybrzeży Kalifornii i Florydy po Koreę i Australię docenili jakość, funkcjonalność i ogromne doświadczenie, jakie włożone zostało w rozwój produktu, w którym dziś nurkują najlepsi.

Codziennie mamy na to nowe dowody: grono świetnych ambasadorów marki, uznanie użytkowników, duże zainteresowanie i wsparcie dilerów, rosnące zainteresowanie w kręgach najbardziej doświadczonych i renomowanych organizacji nurkowych i profesjonalnych instytucji, dla których nurkowanie jest częścią ich pracy.

Ideą, która od lat przyświeca Santi jest wspieranie nurków w tym, aby nurkowanie było jak najbardziej przyjemne, łatwe i bezpieczne. Chcecie znać naszą tajemnicę? Cała produkcja odbywa się w siedzibie firmy – sami wiemy najlepiej jak wyprodukować Santi. 

Codziennie rozmawiamy o nowych potrzebach i wyzwaniach, osobiście pilnujemy jakości na produkcji i jesteśmy zawsze dyspozycyjni dla naszych klientów, słuchamy uwag. Codziennie staramy się być lepsi.

Przewiń do góry