SERWIS SPRZĘTU NURKOWEGO

Regularny serwis sprzętu nurkowego to jedna z najważniejszych rzeczy dla każdego nurka.

Sprzęt, z którego korzystamy ma zapewnić nam nie tylko komfort ale przede wszystkim bezpieczeństwo. Automat aby mógł funkcjonować sprawnie i abyśmy mogli mieć do niego pełne zaufanie powinien być serwisowany raz w roku lub po stu nurkowaniach (jeżeli wykonane będę przed upływem roku od ostatniego serwisu). To bardzo ważne aby wymienić w nim części, które w przeciągu tego okresu zużywają się i przestają pracować wydajnie a w ostateczności mogą być przyczyną groźnej awarii. Nasz doświadczony serwisant wymienia wszystkie te części na nowe a te stare wręczy Ci wraz z automatem. Automat jest wyczyszczony, odpowiednio wyregulowany i sprawny. Dlatego zachęcamy klientów do serwisowania automatów i całego sprzętu regularnie.


 Co to jest przegląd?

  • wykonanie czynności zalecanych przez producenta
  • wymiana zalecanych przez producenta części przy każdym przeglądzie (ocena zużycia, czyszczenie, smarowanie, demontaż i montaż, ustawienie wymaganych parametrów pracy)

Co to jest naprawa?

  • Wykonanie czynności, niezbędnych do prawidłowej pracy urządzenia.
  • Wymiana uszkodzonych części (poza tymi, które są wymieniane przy przeglądzie)
  • Ustawienie i regulacja parametrów pracy urządzenia

Karta serwisowa:

Każdy serwisowany sprzęt posiada kartę serwisową z naniesionymi informacjami o terminie wykonanego przeglądu. Na prośbę można otrzymać taką kartę.