DPV Diving - Nurkowanie ze skuterem

Specjalizacja nurkowanie ze skuterem (DPV Diving) to jedna z najciekawszych i ekscytujących specjalizacji nurkowych.

Termin: wymagany kontakt
Cena kursu:
1000 zł

Cena zawiera:

Cena nie zawiera:

Wymagania wstępne:

Limitem głębokości podczas kursu będą uprawnienia jakie posiadasz.

DPV Diving – Nurkowanie ze skuterem 

Nurkowanie ze skuterem to ciekawa i ekscytująca specjalizacja nurkowa. Skuter nurkowy to narzędzie, dzięki któremu będziesz eksplorować najdalsze zakątki zbiorników wodnych, niedostępne społeczności nurkowej. Nurkowanie ze skuterem podwodnym to przede wszystkim  świetna zabawa. To, od ciebie zależy jak wykorzystasz to narzędzie.
 

Kto może zrobić szkolenie Nurkowanie ze skuterem

Kurs nurkowanie ze skuterem jest skierowany do nurków na wszystkich poziomach zaawansowania. Zarówno rekreacyjny nurek jak i zaawansowany nurek techniczny mogą wykorzystać to narzędzie  do podwodnych zabaw. To bardzo uniwersalne rozwiązanie, dające dużo nowych możliwości. 

Jeśli dotarłeś do granicy zasięgu jaki możesz przepłynąć pod wodą, to skuter (DPV) jest idealnym narzędziem, dzięki któremu na nowo odkryjesz zbiorniki wodne w swojej okolicy.

Dlaczego warto posiadać uprawnienia do prowadzenia DPV – Diving Propulsion Vehicle

Posiadanie uprawnień do prowadzenia DPV umożliwi ci, w dowolnym miejscu na świecie, wypożyczenie skutera i realizację ciekawych nurkowań oraz ambitnych eksploracji. 

Dzięki skuterowi znacznie zwiększysz zasięg swoich podwodnych przygód. Będziesz mógł dotrzeć w miejsca, których nie odwiedzają inni nurkowie. Zredukujesz również znacząco ilość zużywanej mieszanki oddechowej. Pływając skuterem nie męczysz się, to urządzenie wykonuje za ciebie cała pracę. Pomyśl o nieskrępowanym swobodnym nurkowaniu na dystansach kilometrów od wejścia do wody! Silny prąd morski w pobliżu wraku? Dla ciebie nie będzie to już żaden problem! 

Szybkość przemieszczania się to również jedna z  niezaprzeczalnych zalet. Żaden, nawet najsprawniejszy nurek, nie może się równać z drugim wyposażonym w skuter. To co do tej pory zajmowało ci pół godziny płynięcia, pokonasz w zaledwie kilka minut. 

Dzięki temu szkoleniu otwierają się przed tobą zupełnie nowe i ekscytujące możliwości.

Na kursie nauczysz się:

Nasze skutery

Do szkoleń wykorzystujemy nowoczesne skutery marki Suex oraz Seacraft przeznaczone dla nurków rekreacyjnych i technicznych.

Więcej na ich temat przeczytasz na:
 

Najbliższe kursy nurkowania i wyjazdy

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!
Wałbrzych, Świdnica, Świebodzice –  Paweł Mazurczak – 660 672 114
Bolesławiec, Zgorzelec – Piotr Milewski – 606 161 135

Przewiń do góry