Kurs nurkowania w prądzie PADI

PADI Drift Diver Course
Jeżeli twoje dotychczasowe doświadczenie podczas nurkowania z prądami ograniczało się jedynie do walki z nimi, to program PADI Nurkowanie w prądzie pokaże ci całkowicie odmienną stronę tego przedsięwzięcia.

Termin: wymagany kontakt
Cena kursu:
 700 zł

Cena zawiera:

Cena nie zawiera:

Wymagania wstępne:

Co daje kurs nurkowania w prądzie PADI?

Jako Nurek PADI będziesz uprawniony do:

Nurkowanie w prądzie wyrosło z filozofii: „Jeżeli nie możesz pokonać ich, przyłącz się do nich” i jest ono często jedyną szansą na nurkowania w regionach występowania stałych, silnych prądów. Kurs ten przekazuje jak wykorzystywać rzeki czy też prądy oceaniczne, aby poznać podwodny świat bez wysiłku.

Nurkowanie w prądzie dostarcza wysokiej dawki adrenaliny i niezapomnianych przeżyć. W niektórych miejscach nurkowych prąd może być tak mocny, że będzie niósł nurka szybciej, niż byłby w stanie płynąć o własnych siłach czy nawet przy pomocy skutera nurkowego. Niektórzy nurkowie porównują nurkowanie w prądzie do latania na paralotni – nie ma tylko samolotu i ryzyka, że spadochron się nie otworzy. Być może takie uczucie towarzyszyło podróży na mitycznym latającym dywanie. Ty również możesz całkowicie bez wysiłku dryfować pod wodą.

Czego nauczysz się na kursie:

  • Dowiesz się o planowaniu, organizacji, procedurach, technikach, problemach i zagrożeniach związanych z nurkowaniem w prądzie.
  • Nauczysz się używania sprzętu – bojki, linki, kołowrotka i sygnalizacji.

•    Poznasz zasady kontroli pływalności, nawigacji i komunikacji między nurkami.

Sprzęt nurkowy którego będziesz używać:

Będziesz korzystał z podstawowego sprzętu do nurkowania rekreacyjnego oraz dodatkowego sprzętu do danej specjalizacji.

Kolejna przygoda czeka na Ciebie:

Być może tak Ci się spodoba nurkowanie w prądzie całkowicie bez wysiłku, że zrobi Ci się żal, że tego prądu nie ma wszędzie. Warto się wtedy zastanowić nad specjalizacją PADI Nurkowanie ze Skuterem, która Ci da wiele satysfakcji i niezapomnianych przeżyć.

Najbliższe kursy nurkowania i wyjazdy

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!
Wałbrzych, Świdnica, Świebodzice –  Paweł Mazurczak – 660 672 114
Bolesławiec, Zgorzelec – Piotr Milewski – 606 161 135

Przewiń do góry