Kurs cyfrowej podwodnej fotografii podstawowej PADI

PADI Digital Underwater Photographer

Termin: wymagany kontakt
Cena kursu:
… zł

Cena zawiera:

Cena nie zawiera:

Wymagania wstępne:

Co daje kurs cyfrowej podwodnej fotografii podstawowej PADI?

Jako Nurek PADI będziesz uprawniony do:

Podwodna fotografia jest jedną z najbardziej popularnych a zarazem najbardziej fascynujących specjalizacji nurkowych. Jeśli nurkujesz w ABC lub ze sprzętem rekreacyjnym i jesteś miłośnikiem podwodnego królestwa, teraz będziesz potrafił uwieczniać na zdjęciach ogromne bogactwo podwodnego świata. Oglądając te pamiątki w domowym zaciszu jeszcze raz przeżyjesz dreszczyk emocji i podzielisz się wrażeniami ze swoimi przyjaciółmi. Niezależnie od tego czy chcesz zajmować się fotografią okazjonalnie czy profesjonalnie, materiały do kursu PADI – Cyfrowa fotografia pomogą Ci zrobić świetne zdjęcia oraz dadzą wiele ważnych wskazówek odnośnie technik fotografowania. Nie zwlekaj, niezwykłe zdjęcia i satysfakcja są „na pstryknięcie palcem”.

Fotografia podwodna jest wszechstronnym zajęciem – poznaj jej tajniki. Bo nieważne czy będziesz nurkował wzdłuż rafy, pod lodem, na wysokości czy na wrakach, zawsze będzie tam coś ciekawego do zobaczenia, a tym samym do sfotografowania czy sfilmowania. To świetny sposób, aby ponownie przeżyć przygody, które Cię spotkały i dzielić się tymi wspomnieniami z innymi.

Czego nauczysz się na kursie:

Treść podręcznika zawiera przede wszystkim instrukcje typu „krok po kroku” , mówi ona jak w prosty sposób zrobić piękne podwodne zdjęcia. Dzięki temu unikniesz frustracji towarzyszącej uczeniu się sztuki fotografii podwodnej metodą prób i błędów. Będziesz robił szybkie postępy w wyniku czego powstaną rewelacyjne zdjęcia.

  • Dowiesz się jak wybrać dla siebie odpowiedni sprzęt do fotografii podwodnej.
  • Poznasz zastosowanie metody SEA PADI, która pomoże w uzyskaniu wspaniałych zdjęć.
  • Nauczysz się korzystania z lampy błyskowej podczas robienia zdjęć podwodnych.

Materiały które potrzebujesz:

  • Podręcznik PADI do kursu: „Cyfrowa fotografia podwodna”.

Sprzęt nurkowy którego będziesz używać:

Będziesz korzystał z podstawowego sprzętu do nurkowania rekreacyjnego oraz dodatkowego sprzętu do danej specjalizacji.

Kolejna przygoda czeka na Ciebie:

Do fotografii podwodnej na pewno przydadzą się dwie specjalizacje PADI – nurkowanie w suchym skafandrze i nurkowanie na nitroxie. Pozwolą one na przedłużenie czasu pod wodą, dzięki czemu będziesz miał więcej czasu na robienie zdjęć.

Niezwykle ważne jest również opanowanie umiejętności doskonałej pływalności w celu ochrony podwodnego świata i nie straszenia morskich stworzeń. Tak więc zapraszamy do udziału w specjalizacji Doskonała pływalność PADI.

Jeśli pragniesz zobaczyć podwodny świat i uwiecznić go na zdjęciach, warto poznać morskie stworzenia i umieć je rozpoznawać, pomoże ci w tym kurs PADI Identyfikacja Ryb AWARE. Przystąp do specjalizacji Podwodne Filmowanie PADI a na pewno ona Cię zainteresuje i przeżyjesz wspaniałą przygodę.

Przewiń do góry